Avis Zebra Perde Yıkama | İstanbul Zebra Perde Temizliği

ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ

Zebra perde yıkama diğer perde modellerine göre daha zordur, öncelikle deneyim tecrübe ister, yerinden nasıl sökülüp takıldığı önemlidir, en önemlisi yıkanırken yıpranmamalıdır bu konuda iyi araştırma yapmalı güvenli firmayı bulmalısınız. Zebra perde yıkama konusunda en iyi en doğru güvenilir hizmet bizdedir, sadece aramanız yeterlidir.

Perdeleriniz Avis Perde Temizlik Merkezi güvencesi altındadır zebra perdelerinizi aldığınız günkü temizliği parlaklığı canlılığı biz temizledikten sonra yeniden göreceksiniz. Bizimle çalıştığınızda sözümüzün arkasında olduğumuzu nasıl iş yaptığımızı sadece sözde değil gerçekten hakkıyla iş yaptığımızı göreceksiniz. Zebra perde temizliği yapabilmek için zebra perdelerin yapısını iyi bilmek gerekir.

Zebra perdelerin büyük çoğunluğu keten ve polyester karışımı kumaşlardan yapılmaktadır. Bazı zebra perdeler ise pamuk ve keten karışımlı olabilir. Fakat zebra perdelerin temizliği yapılırken dikkat ettiğimiz konu perdelerin kaplama yapılmış (arpe) yüzeyinin zarar görmeden temizlenmesidir.Perdenin dışına kaplanan bu malzeme kumaşın havayla irtibatını kestiği için dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Bu kaplama malzeme zebra perdelerde çift taraflı olarak uygulanmıştır.

Diğer Hizmetler