Avis Bütün Perde Çeşitlerinin Tamiratı ve Montajı | İstanbul Bütün Perde Çeşitlerinin Tamiratı ve Montajı

BÜTÜN PERDE ÇEŞİTLERİNİN TAMİRATI VE MONTAJI

Bütün perde çeşitlerinin tamiratı firmamız güvencesinde sıkıntısız bir şekilde, uzman ekibimiz tarafından incelenerek titizlikle yapılmaktadır.Perde tamiratımız yanı sıra montaj hizmetimizde mevcuttur.

Perde montajı hizmetimiz sayesinde uzman ekibimiz, her türlü perdenizin montajını özenle gerçekleştirir. Seçtiğiniz perdeye uygun korniş montajı gerçekleştirildikten sonra perdeniz kornişe takılır. Kumaş ya da farklı malzemelerden üretilmiş ve farklı mekanizmalara sahip perde modellerinizin montajı profesyonel bir şekilde tamamlanır, size yenilenen evinizin, ofisinizin ya da iş yerinizin keyfini sürmek kalır.

Stor perde, jaluzi perde gibi son zamanlarda özellikle kullanım kolaylığıyla dikkat çeken perde türlerinden pileli perde, rustik perde geleneksel perde mekanizmalarına varana kadar her türlü perdenin montajında güvenebileceğiniz ekibimiz, yaşam alanlarınızı güzelleştirmenize yardımcı olur. Farklı perde modellerine uygun montaj yöntemini uygularken dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz çözümler sunar.

Diğer Hizmetler